Diagnostyka Obrazowa Naczyń Krwionośnych: USG, Doppler, CT

poziom zaawansowany

21-22 listopada 2020 r.

Zapraszamy na nasze autorskie warsztaty w postaci kompendium wiedzy na temat USG naczyń krwionośnych, w tym szerokiej tematyki dopplerowskiej, zespoleń naczyniowych, licznych chorób naczyń psów i kotów. W części praktycznej skupiać się będziemy wyłącznie na naczyniach, ich topografii, patologiach i technice badania dopplerowskiego. Zapraszamy na szkolenie osoby wykonujące badania na poziomie średniozaawansowanym, zaawansowanym. Szkolenie obejmuje aż 19,5 h warsztatów, materiały szkoleniowe oraz posiłki. Uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Maksymalna liczba uczestników to 15 osób, ćwiczenia praktyczne odbywać się będą w małych, 3 osobowych grupach. Pracować będziemy na wysokiej klasy aparatach firmy Mindray. Jak zawsze zadbamy o Państwa komfort, tak by każdy mógł przyswoić całość przekazywanej wiedzy.

Całkowity koszt szkolenia to 2790 zł na osobę.
Dane do przelewu:
ING Bank Śląski S.A.
57 1050 1025 1000 0092 7154 3952

odbiorca: Redline s.c.

 

PROWADZĄCY

dr n. wet. Wojciech Kinda

dr n. wet. Wojciech Kinda, urodzony we Wrocławiu. Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2007 roku. Odbył staż w kilku gabinetach weterynaryjnych we Wrocławiu. W roku 2008 wrócił do swej macierzystej uczelni, dołączając do zespołu radiologów w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Kliniki Chirurgii, gdzie pracuje do tej pory, wykonując badania radiograficzne, ultrasonograficzne oraz tomografii komputerowej. Od 2015 roku asystent na Katedrze Chirurgii. Ukończył pracę doktorską na temat tomografii komputerowej kręgosłupa psów i kotów. Prowadzi zajęcia z przedmiotu Radiologia Weterynaryjna dla studentów polskich i zagranicznych, a także dla słuchaczy studium specjalizacyjnego z radiologii weterynaryjnej i chirurgii weterynaryjnej. Ponadto prowadzi własną praktykę zajmującą się szkoleniem lekarzy weterynarii oraz teleradiologią.

dr n. wet. Anna Łojszczyk

W 2006 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie następnie podjęła zatrudnienie w Pracowni Radiologii i Ultrasonografii Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt. W 2013 roku obroniła pracę doktorską z zakresu radiologii weterynaryjnej i zaczęła pracę na stanowisku adiunkta, poświęcając się pracy naukowo-badawczej związanej z diagnostyką obrazową zwierząt towarzyszących. Bierze udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych, jest autorem i współautorem ponad 50 publikacji oraz doniesień zjazdowych. Od kilku lat jest członkiem EAVDI – European Association of Veterinary Diagnostic Imaging. Współpracuje z licznymi prywatnymi praktykami weterynaryjnymi w zakresie konsultacji radiologicznych i ultrasonograficznych

PROGRAM WARSZTATÓW

Sobota 21.11.2020 r.


8:00-14:00
Część teoretyczna z przerwą kawową


14:00-15:00
Przerwa obiadowa

15:00-19:00
Badanie pokazowe przeprowadzane przez prowadzącego oraz część praktyczna.
Tematyka dnia - Podstawy badania dopplerowskiego, anatomia topograficzna oraz badanie naczyń głowy, szyi, jamy brzusznej, kończyn.

Niedziela 22.11.2020 r.


8:30-12:30
Część teoretyczna z przerwą kawową


12:30-13:00
Przerwa obiadowa

13:00-17:00
badanie pokazowe przeprowadzane przez prowadzącego oraz część praktyczna
Tematyka dnia- Diagnostyka ultrasonograficzna patologii naczyniowych u psów i kotów.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Regulamin uczestnictwa w szkoleniu