Echokardiografia i USG Dla Lekarza Praktyka - Jako Rozszerzenie Badania Klinicznego Pacjenta

poziom podstawowy i średniozaawansowany

12-13.01.2019 r.

Z wielkim sukcesem i ogromną satysfakcją zakończyliśmy pierwszą edycję  szkolenia- Echokardiografia i ultrasonografia dla lekarza praktyka- jako rozszerzenie badania klinicznego pacjenta. Podczas szkolenia przez te dwa twórcze dni udało nam się wykonać 67 badań na wysokiej klasy stacjonarnych i przenośnych aparatach firmy Mindray i Samsung udostępnionych uczestnikom szkolenia przez firmę Euromed . Reprezentanci firmy Euromed byli niezwykle pomocni w zakresie obsługi aparatów, za co ogromnie dziękujemy, ponieważ ułatwiło to pracę wszystkim szkolącym się lekarzom .  Przy tej okazji zaznaczę ,że wszystkie przebadane koty i psy ogromnie z tych badań skorzystały, a ich opiekunowie nie musieli za tą cenną diagnozę płacić i byli ogromnie wdzięczni.

W naszych ankietach satysfakcji prowadząca szkolenie Pani dr n.wet. Olga Szaluś  - Jordanow zebrała same bardzo dobre oceny zarówno z części wykładowej , jak i praktycznej. Zarażała wszystkich zapałem do pracy i zdobywania wiedzy, bardzo chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami . Sprawiła , że szkolenie  to było niezwykle interaktywne i pozwalało uczestnikom na dyskusje o trapiących ich konkretnych przypadkach klinicznych. Bardzo dzielnie przeszkoliła 16 osobową grupę lekarzy, na twarzach których w ostatnich minutach szkolenia widniały rumieńce zadowolenia i gotowość do wykorzystania zdobytej wiedzy w ich  codziennej lekarskiej praktyce.

Ogromnie dziękujemy dr n. wet. Oldze Szaluś - Jordanow oraz wszystkim Uczestnikom warsztatów! 

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleniowe Redline!   Oto galeria zdjęć ze szkolenia kardiologicznego.